niedziela, 19 października 2014

Liebster Award Blog

Witam
Zostałam nominowana przez Savi Valent z bloga Beginning of the end.

Nominacja do Liebster Award Blog jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę" jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nominacji należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 blogów (musisz je o tym poinformować) oraz zadajesz im 11 pytań.

Pytanie 1
Jak zaczęła się twoja przygoda z pisaniem?
Moja przygoda z pisaniem zaczęła się w gimbazie, kiedy zaczęłam czytać bloga koleżanki. Spodobało mi się taki sposób pokazywania swojej twórczości i w taki sposób powstał mój pierwszy blog "Jutra nie będzie". Wyszła z niego klapa złożona z 8 rozdziałów. Jednak nie poddałam się i dzięki temu jest ten blog, który jak widać ma już trochę tych rozdziałów.
Łoł ale się rozpisałam :P

Pytanie 2
Co lub kto cię inspiruje?
Sama nie wiem co mnie dokładnie inspiruje. Pomysłem do takiej a nie innej historii był świat z mojej wyobraźni, który stworzyłam aby uciec od rzeczywistości. Tym samym powstają nowe pomysły do opowiadania. Więc można powiedzieć, że inspiruje mnie świat, którego nie ma na prawdę, a istnieje w mojej głowie.

Pytanie 3
Od kiedy piszesz?
Z tego co wynika z mojego wcześniejszego bloga piszę opowiadania od 29 kwietnia 2013 roku. A tego od 30 maja 2013.
Łoł pisze bloki już od roku, nawet o tym nie wiedziałam :P

Pytanie 4
Podoba ci się to co piszesz?
Czy podoba? To zależy od dnia i od rodzaju weny. Z niektórych jestem zadowolona, a niektóre można powiedzieć, że wcale nie pasują do fabuły. Jak na razie to mi się podoba.

Pytanie 5
Uważasz że obs za obs i kom za kom to dobry sposób na zdobywanie czytelników?
Szczerze?! To nie wiem. Z jednej strony może i dobry sposób, a z drugiej to jakby wymuszenie. Ale dla każdego blogera to fajna sprawa jak ktoś obserwuje i komentuje bloga, którego pisze. I ta liczba odwiedzających jest super, jak za każdym razem wzrasta. Jednak dla mnie ważne jest aby pokazać historię którą się piszę i jest jakąś cząstką mojej duszy. Dla mnie to się liczy.

Pytanie 6
Posiadasz fanpage swojego bloga? Podaj link.
Nie. Nie posiadam fanpage i jak na razie nie myślałam o założeniu go. Może w dalekiej przyszłości :P

Pytanie 7
Prowadzisz kilka blogów?
 Kiedyś prowadziłam ten i o którym już wcześniej wspominałam, a jak narazie skupiam się na jednym aby doprowadzić go do końca historii, a wtedy powstanie nowy, albo jak się bardzo spodoba ta opowieść to może kontynuacja...

Pytanie 8
Czy ty również czytasz moje opowiadanie?
Czytam, czytam, ale ostatnio nie miałam czasu. Musisz mnie zrozumieć: nowa szkoła, nowa klasa, ale jak będzie więcej czasu nadrobię zaległości.

Pytanie 9
Jesteś w jakiś fandomach?
Oficjalnie to nie, ale nieoficjalnie to można powiedzieć, że trochę mogło by się ich uzbierać  (np: związanych z PJ i IŚ)

Pytanie 10
Czy jesteś Demigod?
Właściwie to nie wiem do końca co to znaczy, ale jeśli chodzi tu o półboga to TTTTAAAKKK!!!
Pozdrawiam Hadesa, buziaczki tatuśku

Pytanie 11 - ostatnie (a tak mi się spodobało :'( )
Chciałabyś  w przyszłości wydać książkę?
No jasne, że bym chciała wydać książkę, nawet fajnie by było gdyby zekranizowali ją albo bloga to by byłam w siódmym niebie.

Nie nominuję nikogo 

Pozdrawiam
PS: nie wiem kiedy dodam nowy rozdział, bo jak już wspomniałam nie mam za dużo czasu. Mam nadzieję, ze wybaczycie

1 komentarz:

  1. Wszystkich autorów zainteresowanych self-publishingiem, czyli możliwością samodzielnego wydania własnych prac, zapraszamy do sprawdzenia naszego portalu www.wydacksiazke.pl. Przetestuj system, w którym możesz samodzielnie zaprojektować i opublikować własną książkę.
    Pozdrawiamy, WydacKsiazke.pl

    OdpowiedzUsuń